• FTTH Optische Vezel snijbladen 12 Oppervlakte snijgereedschappen FC-6S Optische Vezel Mes Glasvezel Hakmes Fiber Cutter
  • FTTH Optische Vezel snijbladen 12 Oppervlakte snijgereedschappen FC-6S Optische Vezel Mes Glasvezel Hakmes Fiber Cutter
  • FTTH Optische Vezel snijbladen 12 Oppervlakte snijgereedschappen FC-6S Optische Vezel Mes Glasvezel Hakmes Fiber Cutter

FTTH Optische Vezel snijbladen 12 Oppervlakte snijgereedschappen FC-6S Optische Vezel Mes Glasvezel Hakmes Fiber Cutter

Op voorraad
SKU w316
  • €3.97
  • €4.96

Inleiding: Sumitomo FC-6S Vezel Hakmes Mes Precisie snijden Geplaatst met hoge precisie een Goede slijtvastheid Kenmerken: Hakmes Model: FC-6S Materiaal: Hardmetalen Lemmet: 12 Flank Formaat: 20 mm (D) * 3.4 mm (T) Hakmes Levensduur: 20000 keer Pakket Inbegrepen: 1 vezel hakmes mes 1 doos

  • Merknaam: AUA
  • Model Aantal: Optische vezels snijden
  • Naam: Optische vezels snijbladen

Gerelateerde producten

Hoge Kwaliteit 58MM SC APC SM Single-Mode Optische Connector FTTH-Tool Koude Connector Tool Glasvezel Fast Connnector

Beschrijving Snelle Montage Connector (ook genaamd No Polish Connector , Pre-polish Connector of Snel-Aansluiting genoemd) is een eenvoudig te installeren apparaat.Geen gereedschap of mal is vereist.Het is universeel voor 250um /900um / 2.0 mm 3.0 mm / Platte Kabel. het werd ontworpen voor een snelle beëindiging met pre-gepolijst-connector.Met

  • €27.99
  • €32.93

60M 1core SC Overdekt Drop optic patch kabel single mode Simplex FTTH Drop Glasvezelkabel G652d jumper kabel gratis verzending SCU

Email:[email protected] Skype:e_link60 SC UPC Outdoor Drop optic patch kabel Kabel single mode Simplex FTTH Drop Glasvezelkabel G652D jumper kabel 1 core 2 staal 1 Core 2 Staal: PIC Tonen:

  • €18.49

10PCS Huawei originele eg8010h hg8010h gpon 1ge onu ont-modem

10PCS Huawei originele eg8010h hg8010h gpon 1ge onu ont-modem Specificatie: Model Configuratie Afmetingen/pc ' s LAN Telefoon Wifi Interface Firmware EG8010H 1GE Geen Geen SC UPC Engels 120*100*30 mm/0,2 kg Smilar HG8010H

  • €91.19

INNO Vezel snijden knifeB-77 vezel hakmes bladen VF-78 VF-15 VF-15U V7 Vezel Hakmes mes,Gratis Verzending

Item Beschrijving INNO B-77 vezel hakmes bladen voor de VF-78 VF-15 VF-15U V7 Vezel mes Vezel Hakmes Snijvlak: 16 oppervlakte Merk: Zuid-Korea, een belofte INNO van Toepassing cutter Model: Zuid-Korea, een belofte VF-15/15, VF-77, VF-78 en V7/V8 Vezel hakmes.Blade levensduur: 3000 keer per afdeling, van een totaal van 16 schaal, van een totaal

  • €8.44
  • €9.92

OTOP XPON ONU ONT compatibel GPON EPON, 1GE+ 1FE+WIFI, engels firmware optische netwerk aansluiting

OTOP XPON ONU ONT compatibel GPON EPON, 1GE+ 1FE+WIFI, engels firmware optische netwerk aansluiting

  • €22.80

JYTTEK SMA905 te SMA905 enkele-modus Dubbelzijdig Fiber Optic Patch Kabel

Beschrijving: SMA 905 naar SMA 905 Duplex Fiber Optic Patch Kabel Type: Vezel Patch Kabel Connector A: SMA 905 Duplex Connector B: SMA 905 Duplex Core / Cladding: 50/125µm of 62.5/125um Vezel Strand Count: 2 Strengen Bekleding: OFNR , 3.0 mm Buitendiameter Omgeving: Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C Toepassingen CATV Vezel

  • €27.01

Gratis Verzending DVP-740 optische vezel fusion splicer met hakmes complete kits

DVP-740 Optische Vezel Fusion Splicer F eatures Compact en Licht van gewicht Volledig Automatische Werking 5000m hoogte zorgt voor Splice Kwaliteit SYSTEEM TEST zorgt voor de beste arbeidsvoorwaarde Kleuren-LCD-scherm Pauze-functie,handig voor wetenschappelijk onderzoek Winkel 8000 groepen van splice

  • €741.69
  • €772.59

Gratis verzending AB11F FTTH 100pcs/stuk 2,5 mm Fiber Optic Cleaning Sticks Schoonmaak Doekje voor FC/SC/ST Connector

Beschrijving: Deze speciaal gebouwd sticks komen in 2,5 mm en 1,25 mm versies.Ze zijn ontworpen voor het droog reinigen van fiber optic connector paring mouwen, schot adapters en houders.Geschikt voor het reinigen van de binnenkant van adapters door dust control, levert een consistent hoog niveau van het reinigen van de prestaties. Kenmerken: •

  • €23.64

KELUSHI X3 Optische Vezel Hakmes Fiber Optic Cable Cutter FTTH-Tool Mes met Hoge Precisie 24-Oppervlak-Mes

KELUSHI KLS-X3 Optische Vezel Hakmes Fiber Optic Cable Cutter FTTH-Tool Mes met Hoge Precisie 24-Oppervlak-Blad beschrijving: 1.Kan voldoen aan de warmte-smeltbare vezel een multi-purpose snijders. 2.producten met behulp van hoge-sterkte bladoppervlak 24 punten, langer leven. 3.Komt met triple armaturen kan worden incisie lijn, vlechten en kale glasvezel. 4.Automatische

  • €8.36

2pcs/veel RS422 naar Glasvezel Modem enkele-modus SC 20km rs422 naar ethernet fiber converter

Product Overzicht Serieel optische transceiver is ook bekend als optische gegevens van de zendontvanger.Serieel optische transceiver (optische gegevens transceiver) kan helpen bij het verzenden van RS232 signaal, RS422 of RS485 signaal signaal in een optische vezel door het omzetten van het in optisch signaal en de optische interface is

  • €34.61

KELUSHIOptical Glasvezel Lassen Splicer draagtas Glasvezel Lassen Machine Speciale Draagbare Waterdichte leeg package Tool

Beschrijving: • een ingang via de spons compartiment kan ook de bescherming van de vezel splicing machine, ook kan worden gebruikt als een vezel optische instrumenten' tas. • slijtvast, waterdicht, schokbestendig, enz. • Lassen machine tas is voorzien van diverse zakken voor kleine accessoires tool Verpakt inbegrepen: 1/ Tool Bag 1/ Waterdichte

  • €23.14

Geschikt Voor de Braun Hemodialyse Machine Temperatuur Sensor 3451614B 1PCS

Geschikt Voor het Belang Hemodialyse Machine Temperatuur Sensor 3451614B Opmerking: Voor de Prijzen van de producten En de Specifieke Voorwaarden, Neem dan Contact op met Ons Voor de Aankoop van Tips die u Zullen helpen Voor Brazilië kopers, als je kiest voor Express verzending, zoals GEVOED DHL UPS Ect.P-lease bieden spirits y naam en CNPJ nummer of

  • €61.64