• 1*16 SC/APC Vezel Optische Splitser 1x16 Optische PLC Splitser Cassette Box Kaart Plaatsen Type Optische FTTH-SC APC Splitter
  • 1*16 SC/APC Vezel Optische Splitser 1x16 Optische PLC Splitser Cassette Box Kaart Plaatsen Type Optische FTTH-SC APC Splitter
  • 1*16 SC/APC Vezel Optische Splitser 1x16 Optische PLC Splitser Cassette Box Kaart Plaatsen Type Optische FTTH-SC APC Splitter
  • 1*16 SC/APC Vezel Optische Splitser 1x16 Optische PLC Splitser Cassette Box Kaart Plaatsen Type Optische FTTH-SC APC Splitter
  • 1*16 SC/APC Vezel Optische Splitser 1x16 Optische PLC Splitser Cassette Box Kaart Plaatsen Type Optische FTTH-SC APC Splitter
  • 1*16 SC/APC Vezel Optische Splitser 1x16 Optische PLC Splitser Cassette Box Kaart Plaatsen Type Optische FTTH-SC APC Splitter

1*16 SC/APC Vezel Optische Splitser 1x16 Optische PLC Splitser Cassette Box Kaart Plaatsen Type Optische FTTH-SC APC Splitter

Op voorraad
SKU w167
  • €22.92
  • €26.96

  • Merknaam: Joinwit
  • Grootte: 21*21*21
  • Oorsprong: CN(Oorsprong)
  • Model Aantal: 1*1631.93
  • Type Vezel: De Single Modus
  • Type Aansluiting: SC/APC
  • Item Lengte: 1m



Recensies

Zamazingo64
2021-01-04
5/5
Good quality

Gerelateerde producten

Kabel fibra optica SC-APC monomodo simplex 9-125 15 M Amarillo

De glasvezel kabel & Oacute; ptica enkele-modus 9/125 µm voldoet aan de RoHS -, en ALLE EST kabels & aacute; N 100% getest & Oacute; pticamente voor P & eacute; rdida door inserci & Oacute; N om te zorgen voor een hoge kwaliteit, is zeer winstgevend voor de bedrading kabel netwerk.Akkoord RoHS:IfCable EST & aacute; NDAR:Vezel & Oacute; ptica enkele-modus (SM)

  • €8.25

10PCS Huawei originele eg8010h hg8010h gpon 1ge onu ont-modem

10PCS Huawei originele eg8010h hg8010h gpon 1ge onu ont-modem Specificatie: Model Configuratie Afmetingen/pc ' s LAN Telefoon Wifi Interface Firmware EG8010H 1GE Geen Geen SC UPC Engels 120*100*30 mm/0,2 kg Smilar HG8010H

  • €91.19

Gratis Verzending 1 Paar Originele Signalfire Elektroden voor Signaal vuur AI6 AI-6 Fusion Splicer

Gratis Verzending 1 Paar Originele Signalfire Elektroden voor Signaal vuur AI6 AI-6 Fusion Splicer

  • €36.81

10pcs/lot 10 paren telefoon module voorjaar vastklikt in de bedrading module kroon artikel zang ijzer, brons, koper gratis verzending

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 www.ever-elink.com 10pcs/lot 10 paren telepone modoule 10pcs/lot 10 paren telepone modoule voorjaar vastklikt in de bedrading module Kroon Artikel Voice line terminal blok

  • €16.72

Gratis Verzending 40PCS/Doos IPA FTTH Glasvezel alcoholdoekje papier vezel connector papier voor het reinigen van Voor de vezel het optische-jumper aansluiting

Gratis Verzending 40PCS/Doos IPA FTTH Glasvezel alcoholdoekje papier vezel connector papier voor het reinigen van Voor de vezel het optische-jumper aansluiting IPA vezel reiniging van natte doek - Het is gemaakt van een speciale stof-vrij papier en toegevoegd met speciaal samengestelde reinigingsmiddel.Het is geschikt voor het reinigen van stof, olie,

  • €8.87

INNO Vezel snijden knifeB-77 vezel hakmes bladen VF-78 VF-15 VF-15U V7 Vezel Hakmes mes,Gratis Verzending

Item Beschrijving INNO B-77 vezel hakmes bladen voor de VF-78 VF-15 VF-15U V7 Vezel mes Vezel Hakmes Snijvlak: 16 oppervlakte Merk: Zuid-Korea, een belofte INNO van Toepassing cutter Model: Zuid-Korea, een belofte VF-15/15, VF-77, VF-78 en V7/V8 Vezel hakmes.Blade levensduur: 3000 keer per afdeling, van een totaal van 16 schaal, van een totaal

  • €8.44
  • €9.92

OTOP XPON ONU ONT compatibel GPON EPON, 1GE+ 1FE+WIFI, engels firmware optische netwerk aansluiting

OTOP XPON ONU ONT compatibel GPON EPON, 1GE+ 1FE+WIFI, engels firmware optische netwerk aansluiting

  • €22.80

KELUSHI SC/UPC-SC/APC OTDR Lancering Verlenging van de Kabel Box 1 km SM OTDR Dode Zone Eliminator 1310/1550nm Glasvezelkabel Test Tool

SC/UPC-SC/APC SM OTDR Lancering Verlenging van de Kabel Box 1 km 1310/1550nm Product beschrijving: Hoofdzakelijk gebruikt voor het maken van de OTDR test blinde gebied.De OTDR Lancering Glasvezel box wordt gebruikt in combinatie met Optische tijddomein Reflectometers (OTDR 's) te helpen bij het minimaliseren van de effecten van de OTDR' s launch pulse

  • €55.05

Amerikaanse Lilly Youpan de Klassieke Pen Insuline Injectie Pen Apparaat Youlin Linyoule Navulling met Originele fabrieksonderdelen

Amerikaanse Lilly Youpan de Klassieke Pen Insuline Injectie Pen Apparaat Youlin Linyoule Navulling met Originele fabrieksonderdelen Opmerking: Voor De Prijzen Van De Producten En De Specifieke Voorwaarden, Neem Dan Contact Op Met Ons Voor De Aankoop Van Tips die u Zullen helpen Voor Brazilië kopers, als je kiest voor Express verzending, zoals

  • €42.22

1pair Sumitomo TYPE-81C T-81C Z1C T-71C Q101 T-400S T-55 EN T-nodig 72c Fusion Splicer Één 250um 3mm Drop / Indoor Glasvezel kabel houder

Originele 1 paar FTTH Sumitomo TYPE-81C TYPE-71C Fusion Splicer bedekt draad klemmen TYPE-81C Bedekt draad armatuur

  • €42.22

Gratis verzending AB11F FTTH 100pcs/stuk 2,5 mm Fiber Optic Cleaning Sticks Schoonmaak Doekje voor FC/SC/ST Connector

Beschrijving: Deze speciaal gebouwd sticks komen in 2,5 mm en 1,25 mm versies.Ze zijn ontworpen voor het droog reinigen van fiber optic connector paring mouwen, schot adapters en houders.Geschikt voor het reinigen van de binnenkant van adapters door dust control, levert een consistent hoog niveau van het reinigen van de prestaties. Kenmerken: •

  • €23.64

VGA KVM-glasvezel converter VGA USB muis en toetsenbord Audio-KVM Extender single mode fiber 20KM

De Inleiding Van Het Product VGA KVM-optische converter is een transmissie VGA, Audio-en fiber optic transmission producten en toetsenbord muis signalen over een enkele vezel; de host-computer audio, VGA en USB-toetsenbord en-muis-interface uitgebreid met behulp van optische vezels naar het distale uiteinde, kan de gebruiker luisteren

  • €83.34